O nás

Vyberte si typ vozidla
 
 
 
 
 

Opravy tlmičov už 20 rokov!

Naša spoločnosť bola založená v roku 1987 a v počiatkoch fungovala ako pneuservis a opravovňa značiek Škoda a Lada. Po prílive zahraničných značiek na náš trh sa začalo s renováciami prvých autosúčiastok. Postupom času sa spoločnoť preorientovala na riešenie problémov s podvozkami vozidiel, teda aj na opravu tlmičov. Naše repasované tlmiče môžete nájst  za kolesami osobných vozidiel, pretekárskych aut ale aj na osobných vozňoch, ktoré brázdia kolajnice Európy. Spoločnosť je hrdým vlastníkom certifikátu na opravu tlmičov pérovania pre osobné vozidlá uznávaný Úradom pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky.

 

 

Posledné roky nás oslovovali zákazníci so žiadosťami na opravu vzduchových podvozkov, ktoré začali byť čoraz populárnejšie, najmä pri značke Mercedes-Benz a Audi. Bola to pre nás výzva a preto sme dva roky venovali výskumu systémov Airmatic, vďaka čomu máme jedinečnú know-how na opravu tlmičov. V súčasnosti disponujeme vlastnými skladovými zásobami tlmičov a náhradných dielov Airmatic, pričom vykupujeme aj staré tlmiče. Práve preto vieme ponuknúť zákazníkom nielen cenovo dostupnú alternatívu s dvojročnou zárukou ale aj flexibilnú službu pre riešenie ich problémov. 

(komponenty vzduchových mechov a tlmičov)

Zvlášť sme vytvorili dielňu, ktorá sa špecializuje len na opravu tlmičov na vzduchové podvozky. Špecializovaná dielňa disponuje testerom na tlmiče ale aj na mieru vyrobeným lisom pre výrobu vzduchových vakov (komponenty vyrábala spoločnosť Slovnaft a.s.). 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia